Anasayfa / HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

      Taşmış Halı yıkama, İstanbul'un tüm ilçelerinde halı yıkama hizmeti sunmaktadır. 1980'den günümüze kadar profesyonel ekibi ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi için Halı Yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Yerinde Yıkama

      Taşmış Halı yıkama, İstanbul'un tüm ilçelerinde Yerinde yıkama hizmeti sunmaktadır. Evinizde, Ofisizde veya İş yerinizde temizlenmesi yerinde olması gereken Perdeleriniz, Halarınızı, Koltukalarınızı yerinde yıkamaktayız.

Battaniye Yıkama

      Taşmış Halı yıkama, İstanbul'un tüm ilçelerinde Battaniye yıkama hizmeti sunmaktadır. Battaniye yıkama zor ve zahmetli olması veya evinizde yıkama ortamının olması ile Taşmış Halı Yıkama olarak müşterilerimize battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız.

Koltuk Yıkama 

   Taşmış Halı yıkama, İstanbul'un tüm ilçelerinde Koltuk Yıkama hizmeti sunmaktadır.Koltuklarınızı profesyonel yardımıyla yıkatmak isterseniz Taşmış Halı Yıkama olarak sizlere Koltuk Yıkama hizmeti sunmaktayız.

Perde Yıkama

   Taşmış Halı yıkama, İstanbul'un tüm ilçelerinde Battaniye yıkama hizmeti sunmaktadır. Perde Yıkama Hizmeti almak isterseniz sizlere perde yıkama hizmetini sunmaktayız.
Stor Perde Yıkama, Zebra Perde Yıkama, Kadife Perde Yıkama, Ofis Perdeleri Yıkama, Kruvaze Perde Yıkama hizmetlerini sunmaktayız.

Yorgan Yıkama

   Taşmış Halı yıkama, İstanbul'un tüm ilçelerinde Battaniye yıkama hizmeti sunmaktadır. Yorgan Yıkama zor ve zahmetli olması veya evinizde yıkama ortamının olması ile Taşmış Halı Yıkama olarak müşterilerimize Yorgan Yıkama hizmeti sunmaktayız.