Anasayfa / HALI YIKAMA / Anti Bakteriyel Halı Yıkama

HALI YIKAMA

Anti Bakteriyel Halı Yıkama

Halı Yıkamada ilk- Anti Bakteriyel Halı Yıkama
Anti bakteriyel: Bakterileri yok eden çoğalmalarını engelleyen madde ya da ortamlar anti bakteriyel olarak tanımlanır.
Firmamız sizi, sağlığınızı ve evinizdeki hijyeni düşünerek iki yıllık bir çalışmanın ürünü olarak yeni bir yıkama sistemiyle hizmetinize girmiştir.
Anti bakteriyel halı yıkama; halının yüzey, taban, iç kısmında yaşayan ve gözle görülemeyen bakterileri, mayk ve halı akarlarını tamamen etkisiz hale getirilerek öldürür. Etkisi en az 6 ay sürmektedir. Bu işlemi uygulatarak aynı zamanda halı bulunduğu ortamı da hijyenik hale getirmektedir.

Uygulama;
Normal yıkama işleminden sonra artı olarak Anti bakteriyel halı yıkama yıkama havuzuna alınan halılar burada ilaçlama havuzunda uygun süre bekletilerek işlem uygulanmış olur. Süre bitiminde yıkama işlemi sona erdirilerek özel kurutma odalarına alınır. Kurutma işlemi de yapıldıktan sonra servise hazır hale getirilir.
Anti bakteriyel yıkama sizi, sağlığınızı ve evinizdeki hijyeni korur. Bebek, çocuk ve yaşlıların vücut dirençleri sağlığı olumsuz yönde etkileyen tehditlere karşı daha zayıf olduğu için biz tamamen evinizi hijyene kavuşturarak, size sağlıklı ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlıyoruz.

Anti bakteriyel yıkama fiyatlarımız için lütfen bilgi alınız.